Nůž sekačky 37,5 cm pro AL-KO model 2009
| Kód: | 751 |
| Cena s DPH: | 239 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
Nůž sekačky 37,5 cm pro AL-KO model 2009
Originální číslo: 328628, 343685, 513631
Parametry:
| Délka nože | 375 mm |
| Průměr stř. otvoru | 19,6 mm |
| Průměr boč. otvorů | 7,4 mm |
| Rozteč boč. otvorů | 38 - 92 mm |
| Šířka | 50 mm |
| Tloušťka | 3 mm |
| Cena s DPH | 559 Kč |
| Cena s DPH | 220 Kč |
| Cena s DPH | 249 Kč |
| Cena s DPH | 160 Kč |
| Cena s DPH | 399 Kč |
| Cena s DPH | 339 Kč |
| Cena s DPH | 459 Kč |
| Cena s DPH | 1 018 Kč |
| Cena s DPH | 329 Kč |
| Cena s DPH | 78 Kč |
| Cena s DPH | 389 Kč |
| Cena s DPH | 899 Kč |