Nůž 46 cm pro sekačky AYP, Husqvarna.
| Kód: | 13270207 |
| Výrobce: | Made in USA |
| Cena s DPH: | 319 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| EAN: | 034761061239 |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.742 kg |
Nůž 46 cm pro sekačky AYP, Husqvarna.
Originální číslo: 5321384-96, 5321263-38, 5321278-41, 126338, 127841, 138496, 56002
Parametry:
| Délka nože | 460 mm |
| Průměr stř. otvoru | hvězda 5 cípů |
| Průměr boč. otvorů | - mm |
| Rozteč boč. otvorů | - mm |
| Šířka | 57 mm |
| Tloušťka | 4 mm |
| Cena s DPH | 309 Kč |
| Cena s DPH | 449 Kč |
| Cena s DPH | 500 Kč |
| Cena s DPH | 452 Kč |
| Cena s DPH | 589 Kč |
| Sleva | 50 Kč |
| Původní cena | 639 Kč |
| Cena s DPH | 519 Kč |
| Cena s DPH | 350 Kč |
| Cena s DPH | 599 Kč |
| Cena s DPH | 420 Kč |
| Cena s DPH | 395 Kč |
| Cena s DPH | 130 Kč |
| Cena s DPH | 769 Kč |