Nůž sekačky 51,5 cm pro AL-KO Comfort 52, Clasic 51BR, ...
| Kód: | 735 |
| Cena s DPH: | 459 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
Nůž sekačky 51,5 cm pro AL-KO Comfort 52, Clasic 51BR, ...
Originální číslo: 548415
Parametry:
| Délka nože | 505 mm |
| Průměr stř. otvoru | 20 mm |
| Průměr boč. otvorů | 10 mm |
| Rozteč boč. otvorů | 65 mm |
| Šířka | 55 mm |
| Tloušťka | 4 mm |
| Cena s DPH | 329 Kč |
| Cena s DPH | 450 Kč |
| Cena s DPH | 150 Kč |
| Cena s DPH | 188 Kč |
| Cena s DPH | 779 Kč |
| Sleva | 52 Kč |
| Původní cena | 831 Kč |
| Cena s DPH | 780 Kč |
| Cena s DPH | 95 Kč |
| Cena s DPH | 1 018 Kč |
| Cena s DPH | 569 Kč |
| Cena s DPH | 130 Kč |
| Cena s DPH | 160 Kč |
| Cena s DPH | 1 100 Kč |