Nůž 46,5 cm pro sekačky AL-KO Comfort 47
| Kód: | 125 |
| Cena s DPH: | 710 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.8 kg |
Nůž 46,5 cm pro sekačky AL-KO Comfort 47
Originální číslo: 470831, 531438
Parametry:
| Délka nože | 465 mm |
| Průměr stř. otvoru | 19,7 mm |
| Průměr boč. otvorů | 8,2 x 12 mm |
| Rozteč boč. otvorů | 65 mm |
| Šířka | 50 mm |
| Tloušťka | 3,5 mm |
| Cena s DPH | 997 Kč |
| Cena s DPH | 367 Kč |
| Cena s DPH | 479 Kč |
| Cena s DPH | 379 Kč |
| Cena s DPH | 329 Kč |
| Cena s DPH | 188 Kč |
| Cena s DPH | 779 Kč |
| Sleva | 52 Kč |
| Původní cena | 831 Kč |
| Cena s DPH | 450 Kč |
| Cena s DPH | 1 018 Kč |
| Cena s DPH | 519 Kč |
| Cena s DPH | 359 Kč |
| Cena s DPH | 350 Kč |
| Cena s DPH | 199 Kč |