Nůž 40 cm pro AL-KO Comfort 40 E, BRILL Basic 40 E
| Kód: | A1409013 |
| Cena s DPH: | 200 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
Nůž 40 cm pro sekačky AL-KO Comfort 40 E, BRILL Basic 40 E
Originální číslo: 463915, 112567, 112567, 449-042, 463-915
Parametry:
| Délka nože | 398 mm |
| Průměr stř. otvoru | 19,5 mm |
| Průměr boč. otvorů | - |
| Rozteč boč. otvorů | - |
| Šířka | 50 mm |
| Tloušťka | 3 mm |
| Cena s DPH | 540 Kč |
| Cena s DPH | 702 Kč |
| Cena s DPH | 918 Kč |
| Cena s DPH | 360 Kč |
| Cena s DPH | 899 Kč |
| Cena s DPH | 399 Kč |
| Cena s DPH | 780 Kč |
| Cena s DPH | 479 Kč |
| Cena s DPH | 329 Kč |
| Cena s DPH | 50 Kč |
| Cena s DPH | 409 Kč |
| Cena s DPH | 239 Kč |