Vzduchový filtr pro HONDA GXV 120, GXV140, GXV160, 4 HP a 5 HP




| Kód: | B14180 |
| Cena s DPH: | 121 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
Vzduchový filtr pro motory HONDA GXV120, GXV140, GXV160
Originální číslo výrobce: 17210-ZE7-013, 17210-Z1V-003, 17210-ZE7-003, 17210-ZE7-505
Technické parametry:
| Výška | 51 mm |
|---|---|
| Délka | 191 mm |
| Šířka | 65 mm |
| Cena s DPH | 59 Kč |
| Cena s DPH | 237 Kč |
| Cena s DPH | 32 Kč |
| Sleva | 3 Kč |
| Původní cena | 35 Kč |
| Cena s DPH | 230 Kč |
| Cena s DPH | 139 Kč |
| Cena s DPH | 88 Kč |
| Cena s DPH | 45 Kč |
| Cena s DPH | 59 Kč |
| Cena s DPH | 300 Kč |
| Cena s DPH | 100 Kč |
| Cena s DPH | 256 Kč |
| Cena s DPH | 367 Kč |
| Cena s DPH | 169 Kč |
| Cena s DPH | 34 Kč |