Vzduchový filtr HONDA GX 610, GX 620, GXV 610, GXV 620 starší provedení s okénkem.
| Kód: | B14275 |
| Cena s DPH: | 230 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
Vzduchový filtr HONDA GX 610, GX 620, GXV 610, GXV 620
Starší provedení s okénkem, 18, 20 a 24 HP
Originální číslo výrobce 17010-ZJ1-000, 17211-ZJ1-000, 17218-ZJ1-000
Technické parametry:
| Výška | 30 mm |
|---|---|
| Délka | 238 mm |
| Šířka | 200 mm |
| Cena s DPH | 199 Kč |
| Cena s DPH | 229 Kč |
| Cena s DPH | 21 Kč |
| Cena s DPH | 69 Kč |
| Cena s DPH | 390 Kč |
| Cena s DPH | 32 Kč |
| Sleva | 3 Kč |
| Původní cena | 35 Kč |
| Cena s DPH | 88 Kč |
| Cena s DPH | 100 Kč |
| Cena s DPH | 350 Kč |
| Cena s DPH | 190 Kč |
| Cena s DPH | 260 Kč |
| Cena s DPH | 69 Kč |
| Cena s DPH | 300 Kč |