Vzduchový filtr Briggs & Stratton 697153, 797008, 794422, 795115


| Kód: | A0401006 |
| Cena s DPH: | 70 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
Vzduchový filtr Briggs & Stratton 795115, 797008, 794422, 795115 Intec OHV AVS
Originální číslo výrobce: 794422, 797008, 795115, 4214
Parametry:
| Výška | 38 mm |
|---|---|
| Délka | 180 / 227 mm |
| Šířka | 80 mm |
Pro model: 28, 31 Intek 14-19 HP
Typen:
280H00, 281H00, 282H00, 283H00, 284H00, 285H00, 286H00, 31A500, 31A600, 31A700, 31B700, 31C700, 31D700, 31E600, 31E700, 31F700, 31G700, 31H700, 31L700, 31M700, 31N700, 31P600, 31P700, 31P800, 31P900, 31Q600, 31Q700
| Cena s DPH | 579 Kč |
| Cena s DPH | 40 Kč |
| Cena s DPH | 90 Kč |
| Cena s DPH | 430 Kč |
| Sleva | 30 Kč |
| Původní cena | 460 Kč |
| Cena s DPH | 529 Kč |
| Sleva | 100 Kč |
| Původní cena | 629 Kč |
| Cena s DPH | 159 Kč |
| Cena s DPH | 890 Kč |
| Sleva | 141 Kč |
| Původní cena | 1 031 Kč |
| Cena s DPH | 37 Kč |
| Cena s DPH | 129 Kč |
| Cena s DPH | 119 Kč |
| Cena s DPH | 159 Kč |
| Cena s DPH | 150 Kč |
| Cena s DPH | 149 Kč |
| Cena s DPH | 199 Kč |