Filtr vzduchu Briggs & Stratton 497725S
| Kód: | B141120 |
| Cena s DPH: | 58 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
Filtr vzduchu Briggs & Stratton 497725S, Evropa OHV.
Originální číslo výrobce: 004197,4197, 497725S, 497725, 494586
Parametry:
| Výška | 57 mm |
|---|---|
| Délka | 102 mm |
| Šířka | 63 mm |
Pro model: 12.
Typen: 099700, 123J00, 12U800, 12V800, 12W800
Pro motory serie: Quantum 6HP
| Cena s DPH | 25 Kč |
| Cena s DPH | 79 Kč |
| Cena s DPH | 120 Kč |
| Cena s DPH | 249 Kč |
| Cena s DPH | 159 Kč |
| Cena s DPH | 35 Kč |
| Cena s DPH | 36 Kč |
| Cena s DPH | 199 Kč |
| Cena s DPH | 650 Kč |
| Sleva | 48 Kč |
| Původní cena | 698 Kč |
| Cena s DPH | 599 Kč |
| Cena s DPH | 169 Kč |
| Cena s DPH | 260 Kč |
| Cena s DPH | 99 Kč |
| Cena s DPH | 197 Kč |
| Sleva | 28 Kč |
| Původní cena | 225 Kč |