Vzduchový filtr pro Briggs & Stratton 691667
| Kód: | A0401008 |
| Cena s DPH: | 129 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hmotnost: | 0.22 kg |
Vzduchový filtr vhodný pro Briggs & Stratton 691667
Originální číslo výrobce: 691667
Parametry:
| Délka | 183 mm |
|---|---|
| Šířka | 73/58 mm |
| Výška | 60 mm |
Pro model: 19, 28
Pro typy: 194700, 195700, 196700, 197700, 257700, 259700, 28A700, 28B700, 28C700, 28D700
| Cena s DPH | 34 Kč |
| Sleva | 2 Kč |
| Původní cena | 36 Kč |
| Cena s DPH | 890 Kč |
| Sleva | 141 Kč |
| Původní cena | 1 031 Kč |
| Cena s DPH | 169 Kč |
| Cena s DPH | 129 Kč |
| Cena s DPH | 35 Kč |
| Cena s DPH | 59 Kč |
| Cena s DPH | 35 Kč |
| Cena s DPH | 169 Kč |
| Cena s DPH | 199 Kč |
| Cena s DPH | 26 Kč |
| Cena s DPH | 159 Kč |
| Cena s DPH | 119 Kč |
| Cena s DPH | 249 Kč |
| Cena s DPH | 179 Kč |
| Cena s DPH | 149 Kč |