Vzduchový filtr Briggs & Stratton 491950
| Kód: | B141350 |
| Cena s DPH: | 99 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
Vzduchový filtr Briggs & Stratton 491950
Originální číslo výrobce: 491950.
Parametry:
| Rozteč boč. otvorů | 76 mm |
|---|---|
| Výška | 70 mm |
| Délka | 140 mm |
| Šířka | 65 mm |
Pro model: 10.
Typen: 104700, 104772 - 104777
| Cena s DPH | 19 Kč |
| Cena s DPH | 35 Kč |
| Cena s DPH | 35 Kč |
| Cena s DPH | 649 Kč |
| Cena s DPH | 95 Kč |
| Cena s DPH | 165 Kč |
| Cena s DPH | 225 Kč |
| Sleva | 62 Kč |
| Původní cena | 287 Kč |
| Cena s DPH | 890 Kč |
| Sleva | 141 Kč |
| Původní cena | 1 031 Kč |
| Cena s DPH | 1 566 Kč |
| Cena s DPH | 35 Kč |
| Cena s DPH | 105 Kč |
| Cena s DPH | 37 Kč |
| Cena s DPH | 530 Kč |