Vzduchový filtr Briggs & Stratton 494511


| Kód: | B141336 |
| Cena s DPH: | 120 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
Vzduchový filtr Briggs & Stratton 494511
Originální číslo výrobce: 494511, 494511S
Parametry:
| Délka | 177 mm |
|---|---|
| Šířka | 89 mm |
| Výška | 32 mm |
Pro model: 9, 11, 13.
Typen:G 150 K1, G 200 K1
| Cena s DPH | 59 Kč |
| Cena s DPH | 420 Kč |
| Cena s DPH | 680 Kč |
| Sleva | 45 Kč |
| Původní cena | 725 Kč |
| Cena s DPH | 456 Kč |
| Cena s DPH | 129 Kč |
| Cena s DPH | 169 Kč |
| Cena s DPH | 420 Kč |
| Cena s DPH | 159 Kč |
| Cena s DPH | 79 Kč |
| Cena s DPH | 70 Kč |
| Sleva | 9 Kč |
| Původní cena | 79 Kč |
| Cena s DPH | 163 Kč |
| Cena s DPH | 79 Kč |
| Cena s DPH | 89 Kč |
| Cena s DPH | 200 Kč |