Předfiltr pro filtr B141350 Briggs & Stratton 491950
| Kód: | B141350F |
| Cena s DPH: | 19 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
Předfiltr pro filtr B141350 Briggs & Stratton 491950
Originální číslo výrobce: 493206, 272218
Předfiltr pro vzduchový filtr B141350
Parametry:
| Průměr vnější | 105 mm |
|---|---|
| Tloušťka | 3 mm |
| Výška | 70 mm |
Pro model: 10
Typen: 104700
| Cena s DPH | 99 Kč |
| Cena s DPH | 165 Kč |
| Cena s DPH | 500 Kč |
| Cena s DPH | 170 Kč |
| Cena s DPH | 60 Kč |
| Cena s DPH | 35 Kč |
| Cena s DPH | 130 Kč |
| Cena s DPH | 37 Kč |
| Cena s DPH | 99 Kč |
| Cena s DPH | 99 Kč |
| Cena s DPH | 89 Kč |
| Cena s DPH | 199 Kč |
| Cena s DPH | 219 Kč |