Sada nožů vhodná pro sekačky LÍZA v širším provedení pro všechny nové modely sekaček VARI.
| Kód: | B17060 |
| Cena s DPH: | 269 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
Sada nožů vhodná pro sekačky LÍZA v širším provedení pro všechny nové modely sekaček VARI.
Povrchově kalené nože s houževnatým tělem nože.
Zaměnitelné u většiny sekaček VARI.
Sada obsahuje 4 nože, 4 vložky nože, 4 šrouby M10 x 20, 4 matice M10 nízká a 4 podložky 10,5 mm.
Parametry
| Délka nože | 89 mm |
| Průměr stř. otvoru | 14.3 mm |
| Šířka | 48 mm |
| Tloušťka | 3 mm |
| Cena s DPH | 850 Kč |
| Cena s DPH | 90 Kč |
| Cena s DPH | 279 Kč |
| Cena s DPH | 34 Kč |
| Cena s DPH | 9 Kč |
| Cena s DPH | 79 Kč |
| Cena s DPH | 237 Kč |
| Cena s DPH | 267 Kč |
| Cena s DPH | 279 Kč |
| Cena s DPH | 179 Kč |
| Cena s DPH | 9 Kč |
| Cena s DPH | 30 Kč |
| Cena s DPH | 10 Kč |