Vložka nože pro všechny rotory BDR 700
| Kód: | B17065-6 |
| Výrobce: | Motor JIKOV Green a.s. |
| Cena s DPH: | 97 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
Vložka nože pro všechny rotory BDR 700
Originální číslo výrobce: 3010410
Parametry:
| Průměr vnitřní | 6,2 mm |
|---|---|
| Průměr vnější | 10 mm |
| Výška | 4,7 mm |
Balení obsahuje 6 kusů
| Cena s DPH | 70 Kč |
| Cena s DPH | 79 Kč |
| Cena s DPH | 1 499 Kč |
| Cena s DPH | 750 Kč |
| Cena s DPH | 10 Kč |
| Cena s DPH | 34 Kč |
| Cena s DPH | 2 550 Kč |
| Cena s DPH | 22 Kč |
| Cena s DPH | 1 199 Kč |
| Cena s DPH | 339 Kč |
| Cena s DPH | 1 180 Kč |
| Cena s DPH | 24 Kč |