Sada nožů pro sekačky ADÉLA, VARI dlouhé
| Kód: | 189081B |
| Cena s DPH: | 279 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
Sada nožů pro sekačky ADÉLA, VARI dlouhé
Povrchově kalené nože s houževnatým tělem nože
Parametry
| Délka nože | 108 mm |
| Průměr stř. otvoru | 14.3 mm |
| Šířka | 48 mm |
| Tloušťka | 3 mm |
Zaměnitelné u většiny sekaček VARI
Sada obsahuje 4 nože a 4 vložky nože
| Cena s DPH | 850 Kč |
| Cena s DPH | 90 Kč |
| Cena s DPH | 30 Kč |
| Cena s DPH | 179 Kč |
| Cena s DPH | 269 Kč |
| Cena s DPH | 23 Kč |
| Cena s DPH | 25 Kč |
| Cena s DPH | 17 Kč |
| Cena s DPH | 34 Kč |
| Cena s DPH | 79 Kč |
| Cena s DPH | 237 Kč |
| Cena s DPH | 55 Kč |
| Cena s DPH | 9 Kč |