Nůž 40 cm pro AL-KO, LTS 440/E42
| Kód: | A1409002 |
| Cena s DPH: | 329 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
Nůž 40 cm pro AL-KO, LTS 440/E42
Originální číslo výrobce: 513519
Parametry:
| Délka nože | 400 mm |
| Průměr stř. otvoru | 19,7 mm |
| Průměr boč. otvorů | 8,7 mm |
| Rozteč boč. otvorů | 65 mm |
| Šířka | 50 mm |
| Tloušťka | 3 mm |
Typy AL-KO Classic 40 B, Classic 40 E, Comfort 40 E, Genius B 40-37, Orion 404 A, Orion 440
| Cena s DPH | 299 Kč |
| Cena s DPH | 1 018 Kč |
| Cena s DPH | 450 Kč |
| Cena s DPH | 280 Kč |
| Cena s DPH | 160 Kč |
| Cena s DPH | 349 Kč |
| Cena s DPH | 199 Kč |
| Cena s DPH | 490 Kč |
| Cena s DPH | 349 Kč |
| Cena s DPH | 1 250 Kč |
| Cena s DPH | 320 Kč |
| Cena s DPH | 849 Kč |