Nůž sekačky 40 cm pro AL-KO Comfort 420 BIO Combi 3in1
| Kód: | 782 |
| Cena s DPH: | 379 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
Nůž sekačky 40 cm pro AL-KO Comfort 420 BIO Combi 3in1
Originální číslo: 460983,460-983
Parametry:
| Délka nože | 400 mm |
| Průměr stř. otvoru | 19,7 mm |
| Průměr boč. otvorů | 8,2 mm |
| Rozteč boč. otvorů | 65 mm |
| Šířka | 55 mm |
| Tloušťka | 3 mm |
| Cena s DPH | 997 Kč |
| Cena s DPH | 1 136 Kč |
| Cena s DPH | 450 Kč |
| Cena s DPH | 300 Kč |
| Cena s DPH | 303 Kč |
| Cena s DPH | 349 Kč |
| Cena s DPH | 710 Kč |
| Cena s DPH | 519 Kč |
| Cena s DPH | 459 Kč |
| Cena s DPH | 199 Kč |
| Cena s DPH | 229 Kč |
| Cena s DPH | 99 Kč |