Nůž 37,8 cm pro AL-KO 38E, 38B, 38BH, 38EH, GLE380, GLB 380


| Kód: | A1409006 |
| Cena s DPH: | 160 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
Nůž 37,8 cm pro AL-KO 38E, 38B, 38BH, 38EH, GLE380, GLB 380
Originální číslo: 105411, 328628, 343685, 513631
Nůž elektrických sekaček AL-KO
Parametry:
| Délka nože | 378 mm |
|---|---|
| Průměr stř. otvoru | 19,7 mm |
| Průměr boč. otvorů | 12,7 x 20 mm |
| Rozteč boč. otvorů | 70 mm |
| Šířka | 50 mm |
| Tloušťka | 3 mm |
| Cena s DPH | 239 Kč |
| Cena s DPH | 367 Kč |
| Cena s DPH | 710 Kč |
| Cena s DPH | 918 Kč |
| Cena s DPH | 389 Kč |
| Cena s DPH | 559 Kč |
| Cena s DPH | 249 Kč |
| Cena s DPH | 339 Kč |
| Cena s DPH | 255 Kč |
| Cena s DPH | 78 Kč |
| Cena s DPH | 160 Kč |
| Cena s DPH | 329 Kč |