Nůž sekačky 40,9 cm pro AL-KO
| Kód: | 128 |
| Cena s DPH: | 450 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
Nůž sekačky 40,9 cm pro AL-KO
Originální číslo: 531435, 531437
Parametry:
| Délka nože | 409 mm |
| Průměr stř. otvoru | 19,6 mm |
| Průměr boč. otvorů | 8,2 mm |
| Rozteč boč. otvorů | 65 mm |
| Šířka | 55 mm |
| Tloušťka | 3 mm |
| Cena s DPH | 249 Kč |
| Cena s DPH | 397 Kč |
| Cena s DPH | 199 Kč |
| Cena s DPH | 439 Kč |
| Cena s DPH | 188 Kč |
| Cena s DPH | 1 100 Kč |
| Cena s DPH | 200 Kč |
| Cena s DPH | 130 Kč |
| Cena s DPH | 540 Kč |
| Cena s DPH | 239 Kč |
| Cena s DPH | 1 018 Kč |
| Cena s DPH | 239 Kč |