Filtr vzduchový kompletní vhodný pro motorové pily Husqvarna 51, 55.
| Kód: | B14321 |
| Cena s DPH: | 229 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Sleva: | 10 Kč |
| Původní cena s DPH: | 239 Kč |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0,1 kg |
Filtr vzduchový kompletní vhodný pro motorové pily Husqvarna 51, 55.
Originální číslo výrobce 5038981-01
Technické parametry:
| Výška | 50 mm |
| Délka | 102 mm |
| Šířka | 90 mm |
| Cena s DPH | 160 Kč |
| Cena s DPH | 65 Kč |
| Cena s DPH | 45 Kč |
| Cena s DPH | 135 Kč |
| Cena s DPH | 139 Kč |
| Cena s DPH | 20 Kč |
| Cena s DPH | 90 Kč |
| Cena s DPH | 135 Kč |
| Sleva | 4 Kč |
| Původní cena | 139 Kč |
| Cena s DPH | 229 Kč |
| Cena s DPH | 110 Kč |
| Cena s DPH | 349 Kč |
| Cena s DPH | 29 Kč |