Filtr vzduchový vhodný pro motorové pily Husqvarna 365, 372.
| Kód: | B14320 |
| Cena s DPH: | 267 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Sleva: | 2 Kč |
| Původní cena s DPH: | 269 Kč |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
Filtr vzduchový vhodný pro motorové pily Husqvarna 365, 372.
Originální číslo výrobce 5038145-02, 5038145-03
Technické parametry:
| Výška | 27 mm |
| Délka | 94 mm |
| Šířka | 76 mm |
| Cena s DPH | 110 Kč |
| Cena s DPH | 20 Kč |
| Cena s DPH | 139 Kč |
| Cena s DPH | 149 Kč |
| Cena s DPH | 99 Kč |
| Sleva | 50 Kč |
| Původní cena | 149 Kč |
| Cena s DPH | 85 Kč |
| Cena s DPH | 26 Kč |
| Cena s DPH | 229 Kč |
| Sleva | 10 Kč |
| Původní cena | 239 Kč |
| Cena s DPH | 110 Kč |
| Cena s DPH | 25 Kč |
| Cena s DPH | 390 Kč |
| Cena s DPH | 75 Kč |