Vzduchový filtr pro motorové pily Husqvarna 340, 345, 350, 351, 353.
| Kód: | B14398 |
| Cena s DPH: | 240 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
Filtr vzduchový vhodný pro motorové pily Husqvarna 340, 345, 350, 351, 353
Originální číslo výrobce 5370240-03
Technické parametry:
| Výška | 30 mm |
| Délka | 75 mm |
| Šířka | 65 mm |
| Cena s DPH | 125 Kč |
| Cena s DPH | 390 Kč |
| Cena s DPH | 35 Kč |
| Cena s DPH | 49 Kč |
| Cena s DPH | 500 Kč |
| Cena s DPH | 229 Kč |
| Cena s DPH | 139 Kč |
| Cena s DPH | 229 Kč |
| Sleva | 10 Kč |
| Původní cena | 239 Kč |
| Cena s DPH | 29 Kč |
| Cena s DPH | 20 Kč |
| Cena s DPH | 99 Kč |
| Cena s DPH | 99 Kč |
| Sleva | 50 Kč |
| Původní cena | 149 Kč |