Vzduchový filtr Briggs & Stratton 692519 včetně předfiltru.


| Kód: | A0401030F |
| Cena s DPH: | 165 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
Vzduchový filtr pro Briggs & Stratton 692519 včetně předfiltru.
Originální číslo výrobce 692519, 4232
Parametry:
| Vnitřní průměr | 140 mm |
|---|---|
| Vnější průměr | 192 mm |
| Výška | 60 mm |
Pro model: 11, 16, 17, 19, 22, 23, 25, 28, 40, 42.
Typen: 358700, 380400, 380700, 381400, 385400, 385700, 386400, 386700, 541400, 543400,
613400, 613700
| Cena s DPH | 69 Kč |
| Cena s DPH | 120 Kč |
| Cena s DPH | 750 Kč |
| Cena s DPH | 225 Kč |
| Sleva | 62 Kč |
| Původní cena | 287 Kč |
| Cena s DPH | 199 Kč |
| Cena s DPH | 115 Kč |
| Cena s DPH | 70 Kč |
| Sleva | 9 Kč |
| Původní cena | 79 Kč |
| Cena s DPH | 750 Kč |
| Cena s DPH | 165 Kč |
| Cena s DPH | 819 Kč |
| Cena s DPH | 81 Kč |
| Cena s DPH | 159 Kč |
| Cena s DPH | 290 Kč |
| Cena s DPH | 25 Kč |
| Cena s DPH | 95 Kč |
| Cena s DPH | 69 Kč |