Vzduchový filtr včetně předfiltru pro Briggs & Stratton 792105
| Kód: | A0401019 |
| Cena s DPH: | 170 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
Vzduchový filtr včetně předfiltru pro Briggs & Stratton OHV T-WIN 792105
Originální číslo výrobce 792105
Parametry:
| Výška | 121 mm |
| Délka | 130 mm |
| Šířka | 80 mm |
Pro model: 40, 44.
Typen: 407700, 40G700, 40H700, 445600, 44K700, 44L700, 44M700, 44N700, 44P700, 44Q700,
49M700, 49M800
| Cena s DPH | 49 Kč |
| Cena s DPH | 49 Kč |
| Cena s DPH | 99 Kč |
| Cena s DPH | 35 Kč |
| Cena s DPH | 650 Kč |
| Cena s DPH | 200 Kč |
| Cena s DPH | 225 Kč |
| Sleva | 62 Kč |
| Původní cena | 287 Kč |
| Cena s DPH | 199 Kč |
| Cena s DPH | 219 Kč |
| Cena s DPH | 139 Kč |
| Cena s DPH | 79 Kč |
| Cena s DPH | 130 Kč |
| Cena s DPH | 295 Kč |
| Sleva | 17 Kč |
| Původní cena | 312 Kč |
| Cena s DPH | 649 Kč |