Vzduchový filtr Briggs & Stratton Quantum 497725
| Kód: | B14222 |
| Cena s DPH: | 79 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
Vzduchový filtr Briggs & Stratton Quantum 497725
Originální číslo výrobce 494586, 497725, 497725S.
Parametry:
| Délka | 101 mm |
|---|---|
| Šířka | 63 mm |
| Výška | 57 mm |
Pro model: 12
Typen: 099700, 123J00, 12U800, 12V800, 12W800, 123J02 - 123J09, 12U802 - 12V802 - 12V882,
12W802 - 12W807
| Cena s DPH | 35 Kč |
| Cena s DPH | 349 Kč |
| Cena s DPH | 46 Kč |
| Cena s DPH | 199 Kč |
| Cena s DPH | 249 Kč |
| Cena s DPH | 500 Kč |
| Cena s DPH | 189 Kč |
| Cena s DPH | 599 Kč |
| Cena s DPH | 29 Kč |
| Cena s DPH | 120 Kč |
| Cena s DPH | 110 Kč |
| Cena s DPH | 130 Kč |
| Cena s DPH | 79 Kč |