Vzduchový filtr pro Briggs & Stratton 491384
| Kód: | B141115 |
| Cena s DPH: | 129 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Dočasně vyprodáno |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
Vzduchový filtr pro Briggs & Stratton 491384
Originální číslo výrobce 491384, 691643.
Parametry:
| Výška | 40 mm |
|---|---|
| Délka | 180 mm |
| Šířka | 90 mm |
Pro model: 16, 19, 26.
Typen: 161400, 192400, 196400, 197400, 19E400, 19F400, 19G400, 250400, 256400, 257400
Vanguard
| Cena s DPH | 59 Kč |
| Cena s DPH | 457 Kč |
| Cena s DPH | 189 Kč |
| Cena s DPH | 26 Kč |
| Cena s DPH | 159 Kč |
| Cena s DPH | 66 Kč |
| Cena s DPH | 500 Kč |
| Sleva | 86 Kč |
| Původní cena | 586 Kč |
| Cena s DPH | 99 Kč |
| Cena s DPH | 199 Kč |
| Cena s DPH | 579 Kč |
| Cena s DPH | 79 Kč |
| Cena s DPH | 650 Kč |
| Sleva | 48 Kč |
| Původní cena | 698 Kč |
| Cena s DPH | 79 Kč |
| Cena s DPH | 159 Kč |
| Cena s DPH | 249 Kč |