PPředfiltr pro filtr 0401007, 0401011, 33270085, 33270087 Briggs & Stratton 697029
| Kód: | B141117F |
| Cena s DPH: | 46 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
Předfiltr pro filtr 0401007, 0401011, 33270085, 33270087 Briggs & Stratton 697029
Originální číslo výrobce 273356S, 273356, 12947
Parametry:
| Průměr vnější | 122 mm |
|---|---|
| Šířka | 66 mm |
| Tloušťka | 5 mm |
Pro bubnovou sekačku Perla
Pro model: 12.
| Cena s DPH | 88 Kč |
| Cena s DPH | 75 Kč |
| Cena s DPH | 597 Kč |
| Sleva | 90 Kč |
| Původní cena | 687 Kč |
| Cena s DPH | 95 Kč |
| Cena s DPH | 229 Kč |
| Cena s DPH | 127 Kč |
| Cena s DPH | 159 Kč |
| Cena s DPH | 199 Kč |
| Cena s DPH | 500 Kč |
| Cena s DPH | 200 Kč |
| Cena s DPH | 190 Kč |
| Sleva | 25 Kč |
| Původní cena | 215 Kč |
| Cena s DPH | 137 Kč |
| Cena s DPH | 219 Kč |
| Cena s DPH | 159 Kč |
| Cena s DPH | 45 Kč |
| Cena s DPH | 159 Kč |
| Cena s DPH | 299 Kč |