Předfiltr pro filtr B141126, 710266 Briggs & Stratton Vanguard
| Kód: | B141126F |
| Cena s DPH: | 40 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
Předfiltr pro filtr B141126, 710266 Briggs & Stratton Vanguard
Originální číslo výrobce 710268
Parametry:
| Délka | 192 mm |
|---|---|
| Šířka | 80 mm |
| Tloušťka | 5 mm |
Pro model: 18, 23, 24
Typy: 185430 - 185467, 235432 - 245437
| Cena s DPH | 159 Kč |
| Cena s DPH | 137 Kč |
| Cena s DPH | 249 Kč |
| Cena s DPH | 69 Kč |
| Cena s DPH | 180 Kč |
| Cena s DPH | 19 Kč |
| Cena s DPH | 199 Kč |
| Cena s DPH | 120 Kč |
| Cena s DPH | 59 Kč |
| Cena s DPH | 290 Kč |
| Cena s DPH | 49 Kč |
| Cena s DPH | 79 Kč |
| Cena s DPH | 890 Kč |
| Sleva | 141 Kč |
| Původní cena | 1 031 Kč |