Vzduchový filtr Briggs & Stratton 792101
| Kód: | A0401023 |
| Cena s DPH: | 229 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
Vzduchový filtr Briggs & Stratton 792101 OHV T-WIN.
Originální číslo výrobce: 792101
Parametry:
| Délka | 190 mm |
|---|---|
| Šířka | 115 mm |
| Výška | 48 mm |
Pro model: 40, 44.
Typen: 401500, 407700, 40G700, 441600, 445500, 445800
| Cena s DPH | 650 Kč |
| Cena s DPH | 32 Kč |
| Cena s DPH | 37 Kč |
| Cena s DPH | 69 Kč |
| Cena s DPH | 1 566 Kč |
| Cena s DPH | 85 Kč |
| Cena s DPH | 250 Kč |
| Cena s DPH | 650 Kč |
| Sleva | 48 Kč |
| Původní cena | 698 Kč |
| Cena s DPH | 179 Kč |
| Cena s DPH | 739 Kč |
| Cena s DPH | 199 Kč |
| Cena s DPH | 159 Kč |
| Cena s DPH | 519 Kč |