Náhradní nůž vhodný pro výrobce, MTD 32,0 cm E32 W, FLEURELLE E 321, TS 32E. <BR>Originální číslo: 742-0801
| Kód: | 640 |
| Výrobce: | Vyrobeno v EU |
| Cena s DPH: | 399 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Náhradní nůž vhodný pro výrobce, MTD 32,0 cm E32 W, FLEURELLE E 321, TS 32E.
Originální číslo. 742-0801
Parametry nože:
| Délka nože | 320 mm |
| Průměr stř. otvoru | 20,2 mm |
| Průměr boč. otvorů | - mm |
| Rozteč boč. otvorů | - mm |
| Šířka | - mm |
| Tloušťka | 3 mm |
| Cena s DPH | 539 Kč |
| Cena s DPH | 799 Kč |
| Cena s DPH | 387 Kč |
| Cena s DPH | 299 Kč |
| Cena s DPH | 235 Kč |
| Cena s DPH | 259 Kč |
| Cena s DPH | 1 250 Kč |
| Cena s DPH | 300 Kč |
| Cena s DPH | 380 Kč |
| Cena s DPH | 99 Kč |
| Cena s DPH | 379 Kč |
| Cena s DPH | 490 Kč |