Nůž MTD 51,5 cm
| Kód: | 814 |
| Cena s DPH: | 639 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
Nůž 51,5 cm pro sekačky MTD
Originální číslo. 742-04364, 742-0828
Parametry nože:
| Délka nože | 515 mm |
| Průměr stř. otvoru | hvězda 4 cípy mm |
| Průměr boč. otvorů | 7,5 mm |
| Rozteč boč. otvorů | 63,5 mm |
| Šířka | - mm |
| Tloušťka | 4 mm |
Typy MTD:
BT 5300 M
53 - 53 PO, 53 SPB, 53 SPO
HBM - HBM 53
400 - 478 SP
BL - BL 5053, BL 5053 SP, BL 5053 SP
GES - GES 53
G - G 55
500 - 530 HM
HB -
YM - YM 6021
LR - LR 55
| Cena s DPH | 379 Kč |
| Cena s DPH | 150 Kč |
| Cena s DPH | 129 Kč |
| Cena s DPH | 619 Kč |
| Cena s DPH | 659 Kč |
| Cena s DPH | 470 Kč |
| Cena s DPH | 279 Kč |
| Cena s DPH | 999 Kč |
| Cena s DPH | 539 Kč |
| Cena s DPH | 399 Kč |
| Cena s DPH | 108 Kč |
| Cena s DPH | 299 Kč |