Náhradní nůž vhodný pro výrobce, MTD 45,5 cm - GE 46 <BR>Originální číslo: 742-0618
| Kód: | 559 |
| Výrobce: | Vyrobeno v EU |
| Cena s DPH: | 259 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Náhradní nůž vhodný pro výrobce, MTD 45,5 cm - GE 46.
Originální číslo. 742-0618
Parametry nože:
| Délka nože | 455 mm |
| Průměr stř. otvoru | 20,6 mm |
| Průměr boč. otvorů | 9,5 mm |
| Rozteč boč. otvorů | 63,5 mm |
| Šířka | 57 mm |
| Tloušťka | 3 mm |
| Cena s DPH | 385 Kč |
| Cena s DPH | 399 Kč |
| Cena s DPH | 1 250 Kč |
| Cena s DPH | 479 Kč |
| Cena s DPH | 419 Kč |
| Cena s DPH | 150 Kč |
| Cena s DPH | 229 Kč |
| Cena s DPH | 379 Kč |
| Cena s DPH | 597 Kč |
| Cena s DPH | 149 Kč |
| Cena s DPH | 983 Kč |
| Cena s DPH | 619 Kč |