Nůž 46 cm pro sekačky Castel Garden, HONDA
| Kód: | A1411003 |
| Cena s DPH: | 389 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
Nůž 46 cm pro sekačky Castel Garden, HONDA
Nůž Castel Garden 46 cm - Agro 48, 480, 484, atd.. Originální číslo 81004397/0, 81004346/2.
Nůž HONDA 46 cm - Pan European HRF 464S, HRF 465P/S, HRG 465C, HRG 465.
Originální číslo CG81004397HO
Originální číslo: 81004346/2, 81004397/0
Parametry:
| Délka nože | 460 mm |
| Průměr stř. otvoru | 18,2 mm |
| Průměr boč. otvorů | 8,7 mm |
| Rozteč boč. otvorů | 65 mm |
| Šířka | 55 mm |
| Tloušťka | 3 mm |
| Cena s DPH | 219 Kč |
| Cena s DPH | 519 Kč |
| Cena s DPH | 429 Kč |
| Cena s DPH | 499 Kč |
| Sleva | 191 Kč |
| Původní cena | 690 Kč |
| Cena s DPH | 499 Kč |
| Cena s DPH | 439 Kč |
| Cena s DPH | 1 539 Kč |
| Cena s DPH | 360 Kč |
| Cena s DPH | 350 Kč |
| Cena s DPH | 499 Kč |
| Cena s DPH | 399 Kč |
| Cena s DPH | 380 Kč |