Nůž 50,5 cm mulčovací Cooper


| Kód: | 13270052C |
| Cena s DPH: | 357 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
Nůž 50,5 cm mulčovací Cooper
Originální číslo: 81004381/0, 81004381, 181004381/1, 1136-1029-01, 11111-9122-01, 111-9726-01
Parametry:
| Délka nože | 505 mm |
| Průměr stř. otvoru | 18,2 mm |
| Průměr boč. otvorů | 8,7 mm |
| Rozteč boč. otvorů | 65 mm |
| Šířka | 55 mm |
| Tloušťka | 5 mm |
| Cena s DPH | 380 Kč |
| Cena s DPH | 237 Kč |
| Cena s DPH | 200 Kč |
| Cena s DPH | 549 Kč |
| Cena s DPH | 479 Kč |
| Cena s DPH | 249 Kč |
| Cena s DPH | 467 Kč |
| Sleva | 52 Kč |
| Původní cena | 519 Kč |
| Cena s DPH | 300 Kč |
| Cena s DPH | 290 Kč |
| Cena s DPH | 490 Kč |
| Cena s DPH | 349 Kč |
| Cena s DPH | 290 Kč |