Nůž 37,5 cm pro MTD, FEVILL, Bolens
| Kód: | A1425022 |
| Cena s DPH: | 149 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
Nůž 37,5 cm pro MTD, FEVILL, Bolens
Originální číslo: 913.0801, 742-0835
Technické parametry:
| Délka nože | 375 mm |
|---|---|
| Průměr stř. otvoru | 17,1 mm |
| Průměr boč. otvorů | - mm |
| Rozteč boč. otvorů | - mm |
| Šířka | 50 mm |
| Tloušťka | 2,5 mm |
Modely:
FEVILL FF 372
BUDGET BEM 1204,
MTD 3813E, 3812E, 1302.
| Cena s DPH | 109 Kč |
| Cena s DPH | 329 Kč |
| Cena s DPH | 279 Kč |
| Cena s DPH | 379 Kč |
| Cena s DPH | 519 Kč |
| Cena s DPH | 380 Kč |
| Cena s DPH | 390 Kč |
| Cena s DPH | 399 Kč |
| Cena s DPH | 429 Kč |
| Cena s DPH | 255 Kč |
| Cena s DPH | 329 Kč |
| Cena s DPH | 219 Kč |