Náhradní nůž 29,5 cm pro sekačky FEVILL, MTD
| Kód: | 643 |
| Cena s DPH: | 108 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
Nůž sekačky FEVILL 29,5 cm FF 307 BUDGET BEM 903
MTD 30-9E
Technické parametry:
| Délka nože | 295 mm |
|---|---|
| Průměr stř. otvoru | 17,1 mm |
| Průměr boč. otvorů | - mm |
| Rozteč boč. otvorů | - mm |
| Šířka | 50 mm |
| Tloušťka | 2,5 mm |
| Cena s DPH | 290 Kč |
| Cena s DPH | 387 Kč |
| Cena s DPH | 150 Kč |
| Cena s DPH | 590 Kč |
| Cena s DPH | 299 Kč |
| Cena s DPH | 539 Kč |
| Cena s DPH | 385 Kč |
| Cena s DPH | 220 Kč |
| Cena s DPH | 149 Kč |
| Cena s DPH | 983 Kč |
| Cena s DPH | 599 Kč |
| Cena s DPH | 255 Kč |