Vzduchový filtr Briggs & Stratton 690610 včetně předfiltru


| Kód: | B141127A |
| Cena s DPH: | 150 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
Vzduchový filtr Briggs & Stratton 690610 včetně předfiltru
Originální číslo výrobce: 697029, 690610
Parametry:
| Výška | 76 mm |
|---|---|
| Délka | 93 mm |
| Šířka | 57 mm |
Pro model: 11, 12.
Typen:110400, 111400, 111600, 113400, 120200, 120300, 120400, 121000, 121300, 121400, 121600, 122000, 122300, 122600, 123300, 126300, 126400, 127300, 128600, 129600, 12H600, 12K600, 12Q500, 12R500, 12S100, 12S400, 12S500, 12T100, 12T400
| Cena s DPH | 32 Kč |
| Cena s DPH | 399 Kč |
| Cena s DPH | 32 Kč |
| Cena s DPH | 249 Kč |
| Cena s DPH | 197 Kč |
| Sleva | 28 Kč |
| Původní cena | 225 Kč |
| Cena s DPH | 38 Kč |
| Cena s DPH | 99 Kč |
| Cena s DPH | 70 Kč |
| Sleva | 9 Kč |
| Původní cena | 79 Kč |
| Cena s DPH | 40 Kč |
| Cena s DPH | 989 Kč |
| Cena s DPH | 229 Kč |
| Cena s DPH | 89 Kč |
| Cena s DPH | 519 Kč |
| Cena s DPH | 680 Kč |
| Sleva | 45 Kč |
| Původní cena | 725 Kč |