Předfiltr na filtr Briggs & Stratton 496894, 496894S
| Kód: | A0401014 |
| Cena s DPH: | 37 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
Předfiltr na filtr Briggs & Stratton 496894, 496894S
Originální číslo výrobce: 272403S, 272403
Parametry:
| Průměr vnější | 110 mm |
|---|---|
| Výška | 75 mm |
| Tloušťka | 3 mm |
Pro model: 28, 31.
Typen: 282700, 283700, 286700, 287700, 28M700, 28N700, 28P700, 28Q700, 28R700, 28T700,
28V700, 28S700
| Cena s DPH | 129 Kč |
| Cena s DPH | 650 Kč |
| Sleva | 48 Kč |
| Původní cena | 698 Kč |
| Cena s DPH | 70 Kč |
| Sleva | 9 Kč |
| Původní cena | 79 Kč |
| Cena s DPH | 989 Kč |
| Cena s DPH | 120 Kč |
| Cena s DPH | 66 Kč |
| Cena s DPH | 249 Kč |
| Cena s DPH | 99 Kč |
| Cena s DPH | 60 Kč |
| Cena s DPH | 89 Kč |
| Cena s DPH | 45 Kč |
| Cena s DPH | 99 Kč |
| Cena s DPH | 480 Kč |
| Cena s DPH | 120 Kč |