Řemen klínový kevlarový A 15,9 x 117,60 mm 5/8" x 44" vhodný pro MTD pro variátor.
| Kód: | 1200791 |
| Cena s DPH: | 459 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
Řemen klínový kevlarový A 15,9 x 117,60 mm 5/8" x 44"
Vhodný pro MTD L450C, C450D, H450D, L450E, 455C, L470E, 699, pro variátor.
Originální číslo výrobce 754-0281
Technické parametry:
| Šířka řemene | 15,9 mm |
|---|---|
| Délka řemene (mm) | 117,60 mm |
| Délka řemene (palce) | 44 palec |
|
Rozměr
|
|
B 15,9 x 111,60 mm
|
|
Rozměr vnitřní
|
|
5/8" x 44"
|
| Cena s DPH | 259 Kč |
| Sleva | 21 Kč |
| Původní cena | 280 Kč |
| Cena s DPH | 590 Kč |
| Cena s DPH | 290 Kč |
| Cena s DPH | 249 Kč |
| Cena s DPH | 600 Kč |
| Cena s DPH | 499 Kč |
| Cena s DPH | 1 299 Kč |
| Cena s DPH | 1 680 Kč |
| Cena s DPH | 359 Kč |
| Cena s DPH | 340 Kč |
| Cena s DPH | 589 Kč |
| Cena s DPH | 189 Kč |