Předfiltr pro vzduchový filtr A0402005


| Kód: | H0401016 |
| Cena s DPH: | 45 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
Předfiltr pro vzduchový filtr Honda GC135, GC160, GC190,
GCV135, GCV160,
GCV190, GS160, GS190,
GSV160, GSV190
Originální číslo: 271933, 491435S, 493537S, PT15849, 399959 271933, 119-1909
Parametry:
| Délka | 125 mm |
|---|---|
| Šířka | 109 mm |
| Tloušťka | 9 mm |
Typy: GC135, GC160, GC190, GCV135, GCV160, GCV190, GS160, GS190, GSV160, GSV190,
Předfiltr pro vzduchový filtr A0402005
| Cena s DPH | 35 Kč |
| Cena s DPH | 270 Kč |
| Cena s DPH | 100 Kč |
| Cena s DPH | 119 Kč |
| Cena s DPH | 300 Kč |
| Cena s DPH | 169 Kč |
| Cena s DPH | 599 Kč |
| Cena s DPH | 21 Kč |
| Cena s DPH | 220 Kč |
| Cena s DPH | 729 Kč |
| Cena s DPH | 75 Kč |
| Cena s DPH | 237 Kč |
| Cena s DPH | 100 Kč |