Filtr vzduchový vhodný pro motory HONDA GX110, GX120
| Kód: | 0402002 |
| Cena s DPH: | 80 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
Filtr vzduchový vhodný pro motory HONDA GX110 3,5 HP, GX120 4 HP.
Originální číslo výrobce: 17210-ZE0-505, 17210-ZE0-821, 17210-ZE0-822
Technické parametry:
| Výška | 53 mm |
|---|---|
| Délka | 102 mm |
| Šířka | 73 mm |
| Cena s DPH | 34 Kč |
| Cena s DPH | 149 Kč |
| Cena s DPH | 300 Kč |
| Cena s DPH | 237 Kč |
| Cena s DPH | 370 Kč |
| Cena s DPH | 59 Kč |
| Cena s DPH | 360 Kč |
| Cena s DPH | 218 Kč |
| Cena s DPH | 21 Kč |
| Cena s DPH | 139 Kč |
| Cena s DPH | 35 Kč |
| Cena s DPH | 599 Kč |