Nůž mulčovací 48 cm pro MTD.
| Kód: | A1425017 |
| Cena s DPH: | 279 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
Nůž mulčovací 478 mm pro MTD
Originální číslo: 742-0739
Parametry nože:
| Délka nože | 478 mm |
| Průměr stř. otvoru | hvězda 4 cípy |
| Průměr boč. otvorů | 8,2 mm |
| Rozteč boč. otvorů | 63,5 mm |
| Šířka | 57 mm |
| Tloušťka | 3 mm |
| Cena s DPH | 149 Kč |
| Cena s DPH | 999 Kč |
| Cena s DPH | 479 Kč |
| Cena s DPH | 639 Kč |
| Cena s DPH | 150 Kč |
| Cena s DPH | 399 Kč |
| Cena s DPH | 259 Kč |
| Cena s DPH | 359 Kč |
| Cena s DPH | 260 Kč |
| Cena s DPH | 255 Kč |
| Cena s DPH | 349 Kč |
| Cena s DPH | 329 Kč |