Nůž sekačky MTD - 32 cm
| Kód: | 678 |
| Cena s DPH: | 157 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Dočasně vyprodáno |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
Nůž náhradní pro sekačky MTD 32 cm
MTD E32 J, Golf Joy.
Originální číslo: 742-0804 (G005)
Parametry nože:
| Délka nože | 320 mm |
| Průměr stř. otvoru | 20,2 mm |
| Průměr boč. otvorů | - mm |
| Rozteč boč. otvorů | - mm |
| Šířka | 40 mm |
| Tloušťka | 2 mm |
| Cena s DPH | 329 Kč |
| Cena s DPH | 409 Kč |
| Cena s DPH | 108 Kč |
| Cena s DPH | 299 Kč |
| Cena s DPH | 329 Kč |
| Cena s DPH | 429 Kč |
| Cena s DPH | 400 Kč |
| Cena s DPH | 149 Kč |
| Cena s DPH | 300 Kč |
| Cena s DPH | 399 Kč |
| Cena s DPH | 235 Kč |
| Cena s DPH | 450 Kč |