Nůž 35,9 cm pro AYP, Husqvarna Rider
| Kód: | A1405037 |
| Cena s DPH: | 229 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| EAN: | 4059139092802 |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
Nůž 35,9 cm pro AYP, Husqvarna Rider
Originální číslo: 5796525-10, 5796525-01, 5055445-01, 5440677-01
Parametry:
| Délka nože | 359 mm |
|---|---|
| Průměr stř. otvoru | 10,2 mm |
| Průměr boč. otvorů | 8,3 mm |
| Rozteč boč. otvorů | 40 mm |
| Šířka | 50 mm |
| Tloušťka | 4 mm |
Typy: Rider 11C, Rider 13, Rider 13AWD, Rider 13C, Rider15C
| Cena s DPH | 130 Kč |
| Cena s DPH | 419 Kč |
| Cena s DPH | 399 Kč |
| Cena s DPH | 249 Kč |
| Cena s DPH | 425 Kč |
| Cena s DPH | 549 Kč |
| Cena s DPH | 420 Kč |
| Cena s DPH | 190 Kč |
| Cena s DPH | 449 Kč |
| Cena s DPH | 100 Kč |
| Cena s DPH | 359 Kč |
| Cena s DPH | 287 Kč |