Nůž 34 cm AL-KO COMFORT 34E


| Kód: | A1409010 |
| Cena s DPH: | 188 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
Nůž 34 cm AL-KO COMFORT 34E
Originální číslo. 336636, 449041, 463800, 513629
Parametry:
| Délka nože | 340 mm |
| Průměr stř. otvoru | 19,1 mm |
| Průměr boč. otvorů | mm |
| Rozteč boč. otvorů | mm |
| Šířka | 50 mm |
| Tloušťka | 3,3 mm |
| Cena s DPH | 1 136 Kč |
| Cena s DPH | 780 Kč |
| Cena s DPH | 389 Kč |
| Cena s DPH | 427 Kč |
| Sleva | 22 Kč |
| Původní cena | 449 Kč |
| Cena s DPH | 459 Kč |
| Cena s DPH | 160 Kč |
| Cena s DPH | 379 Kč |
| Cena s DPH | 1 018 Kč |
| Cena s DPH | 255 Kč |
| Cena s DPH | 490 Kč |
| Cena s DPH | 50 Kč |
| Cena s DPH | 170 Kč |