Filtr vzduchový pro motorové pily Oleo Mac 947, 952


| Kód: | 1500708 |
| Cena s DPH: | 180 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | dočasně nedostupné |
| poznámka u zboži: | Předpokládaná dostupnost od 17.05.2021 |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
Filtr vzduchový pro motorové pily Oleo Mac 947, 952.
Originální číslo výrobce: 50070036, 50070056
Parametry:
| Výška | 30 mm |
| Délka | 75 mm |
| Šířka | 65 mm |
| Cena s DPH | 129 Kč |
| Cena s DPH | 78 Kč |
| Cena s DPH | 99 Kč |
| Cena s DPH | 47 Kč |
| Cena s DPH | 490 Kč |
| Cena s DPH | 79 Kč |
| Cena s DPH | 136 Kč |
| Cena s DPH | 299 Kč |
| Cena s DPH | 55 Kč |
| Cena s DPH | 480 Kč |
| Cena s DPH | 145 Kč |
| Cena s DPH | 145 Kč |