Filtr vzduchový pro motorové pily Oleo Mac 234, 240, 244.
| Kód: | 1500735 |
| Cena s DPH: | 136 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
Filtr vzduchový pro motorové pily Oleo Mac 234, 240, 244
Originální číslo výrobce: 40 00030
Parametry:
| Výška | 30 mm |
| Délka | 75 mm |
| Šířka | 65 mm |
| Cena s DPH | 47 Kč |
| Cena s DPH | 130 Kč |
| Cena s DPH | 145 Kč |
| Cena s DPH | 55 Kč |
| Cena s DPH | 260 Kč |
| Cena s DPH | 480 Kč |
| Cena s DPH | 219 Kč |
| Cena s DPH | 145 Kč |
| Cena s DPH | 120 Kč |
| Cena s DPH | 180 Kč |
| Cena s DPH | 78 Kč |
| Cena s DPH | 280 Kč |