Předfiltr pro vzduchový filtr B14183 pro HONDA GXV340 K2, GXV390 K1
| Kód: | B14183F |
| Cena s DPH: | 32 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Sleva: | 3 Kč |
| Původní cena s DPH: | 35 Kč |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
Předfiltr pro vzduchový filtr B14183 pro HONDA GXV340 K2, GXV390 K1
Originální číslo:
Parametry:
| Průměr vnější | 150 mm |
|---|---|
| Šířka | 79 mm |
| Tloušťka | 6 mm |
| Cena s DPH | 129 Kč |
| Cena s DPH | 267 Kč |
| Cena s DPH | 256 Kč |
| Cena s DPH | 300 Kč |
| Cena s DPH | 130 Kč |
| Cena s DPH | 21 Kč |
| Cena s DPH | 59 Kč |
| Cena s DPH | 299 Kč |
| Cena s DPH | 260 Kč |
| Cena s DPH | 90 Kč |
| Cena s DPH | 729 Kč |
| Cena s DPH | 121 Kč |
| Cena s DPH | 69 Kč |
| Cena s DPH | 267 Kč |
| Cena s DPH | 89 Kč |
| Cena s DPH | 390 Kč |