Předfiltr na filtr B141113, 491021 Briggs & Stratton
| Kód: | B141113F |
| Cena s DPH: | 35 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Dočasně vyprodáno |
Předfiltr na filtr B141113, 491021 Briggs & Stratton
Originální číslo výrobce: 492947
Parametry:
| Vnější průměr | 100 mm |
|---|---|
| Výška | 75 mm |
| Tloušťka | 3 mm |
Pro model: 26
Typen: 260700, 261700
| Cena s DPH | 199 Kč |
| Cena s DPH | 799 Kč |
| Sleva | 60 Kč |
| Původní cena | 859 Kč |
| Cena s DPH | 65 Kč |
| Cena s DPH | 349 Kč |
| Cena s DPH | 32 Kč |
| Cena s DPH | 199 Kč |
| Cena s DPH | 599 Kč |
| Cena s DPH | 159 Kč |
| Cena s DPH | 530 Kč |
| Cena s DPH | 1 499 Kč |
| Sleva | 123 Kč |
| Původní cena | 1 622 Kč |
| Cena s DPH | 79 Kč |
| Cena s DPH | 163 Kč |
| Cena s DPH | 165 Kč |
| Cena s DPH | 480 Kč |
| Cena s DPH | 170 Kč |